Менюта

ПОРЪЧКИ
за следващия ден се приемат до 17:00 ч. по телефон и до 17:30 ч. през сайта.
Онлайн поръчки се правят само за област София.
За Пловдив заявки се приемат до 16:00 часа.

Онлайн поръчка

Напред

Поръчка по телефон

Напред

d

Разгледай менюто

Напред

ТЕЛЕФОНИ ЗА ПОРЪЧКИ

София

0884/ 244 213

София

02/ 973 22 24

Пловдив

0884/ 230 454

СЕДМИЧНО МЕНЮ

Стандартно меню

  • Петък 14/12
    • 09:00

      Телешка супа със звездички

    • 10:00

      Зеленчуково фрикасе

    • 11:00

      Сюрприз с Рожков

  • Събота 15/12
    • 09:00

      Зеленчукова супа с елда

    • 10:10

      Пиле кебап

    • 11:00

      Млечен крем с праскови

  • Неделя 16/12
    • 09:00

      Супа от свинско месо с булгур

    • 10:05

      Огретен от спанак със сирене

    • 11:00

      Тиква с мляко

  • Понеделник 17/12
    • 09:00

      Крем супа червена леща

    • 10:05

      Пиле “Ян Бибиян”

    • 11:00

      Ябълков щрудел

  • Вторник 18/12
    • 09:00

      Супа патешко месо

    • 10:00

      Лазаня със спанак и карфиол

    • 11:00

      Хрупкаво мюсли с банан и “шоколад” Рожков

  • Сряда 19/12
    • 09:00

      Градинарска супа с киноа

    • 10:00

      Кюфтета от телешко месо с бял сос

    • 11:00

      Крем ванилия

  • Четвъртък 20/12
    • 09:00

      Моряшка супа

    • 10:00

      Домати с ориз

    • 11:00

      Кисел от праскови

  • Петък 21/12
    • 09:00

      Крем супа от батат и тиква

    • 10:00

      Свинско филе с праз и сини сливи

    • 11:00

      Карамелизиран крем със стафиди

  • Събота 22/12
    • 09:00

      Унгарска супа с пуешко филе

    • 09:30

      Броколи със сос Бешамел

    • 11:00

      Крем Рожков

  • Неделя 23/12
    • 09:00

      Млечна супа със зеленчуци

    • 09:30

      Агнешко кебап

    • 11:00

      Млечна каша с плодов нектар

Меню Диета А4

  • Петък 14/12
    • 09:00

      Супата на Попай

    • 10:00

      Пиле рататуй

    • 11:00

      Мус с дюли

  • Събота 15/12
    • 09:05

      Супа от патешко месо със зеленчуци

    • 10:10

      Броколи с ориз

    • 11:00

      Кисел от череши

  • Понеделник 17/12
    • 09:00

      Супа пуйка варено

    • 10:00

      Огретен от зеленчуци

    • 11:00

      Мус с кайсии

  • Вторник 18/12
    • 09:00

      Зеленчукова супа с елда

    • 10:00

      Патешко горски кебап

    • 11:00

      Кисел от дюли

  • Сряда 19/12
    • 09:05

      Супа от заешко месо с пащърнак

    • 10:00

      Яхния от брюкселско зеле

    • 11:00

      Кисел от тиква

  • Четвъртък 20/12
    • 09:00

      Крем супа броколи

    • 09:30

      Пиле с елда и печени чушки

    • 11:00

      Кисел от круши

  • Петък 21/12
    • 09:00

      Патешка супа със спанак и зеленчуци

    • 10:00

      Добруджанска яхния

    • 11:00

      Мус с праскови

  • Събота 22/12
    • 09:00

      Крем супа моркови и тиква

    • 10:00

      Пуешко със зеле

    • 11:00

      Шарлота с ябълки и Рожков

Премиум меню

  • Петък 14/12
    • 09:00

      Моряшка супа

    • 10:00

      Леща яхния

    • 11:00

      Кисел от нектар

  • Събота 15/12
    • 09:00

      Зеленчукова супа с елда

    • 10:10

      Пиле кебап

    • 11:00

      Млечен крем с праскови

  • Неделя 16/12
    • 09:00

      Супа от свинско месо с булгур

    • 10:05

      Огретен от спанак със сирене

    • 11:00

      Тиква с мляко

  • Понеделник 17/12
    • 09:00

      Супа от коприва със сирене

    • 10:00

      Пуешко филе родопска яхния

    • 11:00

      Ашуре

  • Вторник 18/12
    • 09:00

      Крем супа пиле

    • 10:00

      Брюкселско зеле с ориз

    • 11:00

      Печена ябълка с ванилов крем

  • Сряда 19/12
    • 09:00

      Супа “Зайо Байо”

    • 09:30

      Патешко с грах

    • 11:00

      Шарлота с кайсии

  • Четвъртък 20/12
    • 09:00

      Супа от заешко месо

    • 10:00

      Печени чушки с ориз и сирене

    • 11:00

      Тиквен пай

  • Петък 21/12
    • 09:00

      Зеленчукова супа с булгур

    • 10:00

      Рибена плакия с елда

    • 11:00

      Царевично фламери със сини сливи

  • Събота 22/12
    • 09:00

      Унгарска супа с пуешко филе

    • 09:30

      Броколи със сос Бешамел

    • 11:00

      Крем Рожков

  • Неделя 23/12
    • 09:00

      Млечна супа със зеленчуци

    • 09:30

      Агнешко кебап

    • 11:00

      Млечна каша с плодов нектар

Share This