Менюта

ПОРЪЧКИ
за следващия ден се приемат до 17:00 ч. по телефон и до 17:30 ч. през сайта.

Онлайн поръчка

Напред

Поръчка по телефон

Напред

d

Разгледай менюто

Напред

ТЕЛЕФОНИ ЗА ПОРЪЧКИ

0884/ 244 213

02/ 973 22 24

СЕДМИЧНО МЕНЮ

Стандартно меню

  • Неделя 24/06
    • 09:00

      Супа от пуешко месо с булгур

    • 09:40

      Вегетарианска лазаня

    • 11:00

      Пудинг с круши

  • Понеделник 25/06
    • 09:00

      Супа зелен фасул

    • 10:00

      Пилешки огретен

    • 11:00

      Вишнев сюрприз

  • Вторник 26/06
    • 09:00

      Супа от риба

    • 10:00

      Боб Яхния

    • 11:00

      Кисел от нектар

  • Сряда 27/06
    • 09:00

      Млечна супа кус – кус

    • 10:00

      Телешко тюрлюгювеч

    • 11:00

      Крем ванилия

  • Четвъртък 28/06
    • 09:00

      Супа свинско месо с печени чушки

    • 09:30

      Яхния спанак с картофи

    • 10:00

      Мус с праскови

  • Петък 29/06
    • 09:00

      Супа домати, фиде

    • 10:00

      Пюре от пуешко с кус-кус и зеленчуци

    • 11:00

      Шарлота с пъпеш

  • Събота 30/06
    • 09:00

      Супа пиле с елда

    • 10:00

      Карфиол с грис и сирене

    • 11:00

      Пудинг с праскови

  • Неделя 01/07
    • 09:00

      Супа “Витамина”

    • 10:00

      Славянски гювеч със свинско месо

    • 11:00

      Крем сини сливи

  • Понеделник 02/07
    • 09:00

      Пуешка супа с амарант

Вип Меню

  • Понеделник 25/06
    • 09:00

      Супа от патешко месо с булгур

    • 10:00

      Лятна плакия

    • 11:00

      Чийзкейк с боровинки

  • Вторник 26/06
    • 09:00

      Супа от тиквички

    • 09:30

      Ризото с риба

    • 11:00

      Кисел от дюли

  • Сряда 27/06
    • 09:00

      Супа от агнешко месо

    • 10:00

      Гювеч по мандраджийски

    • 11:00

      Млечен крем с праскови

  • Четвъртък 28/06
    • 09:00

      Крем супа от грах със сирене

    • 10:00

      Пиле с ориз

    • 11:00

      Бананова каша с киноа

  • Петък 29/06
    • 09:00

      Супа свинско месо с печени чушки

    • 10:00

      Червена леща яхния

    • 11:00

      Бисквитена торта с парченца ананас

Меню Диета А4

  • Понеделник 25/06
    • 09:00

      Супа от заек със зеленчуци

    • 10:00

      Яхния от зеленчуци с елда

    • 11:00

      Кисел от шипков мармалад

  • Вторник 26/06
    • 09:00

      Крем супа картофи

    • 10:00

      Пиле с ориз

    • 11:00

      Кисел от кайсии

  • Сряда 27/06
    • 09:00

      Супа от патешко месо

    • 10:00

      Огретен от броколи

    • 11:00

      Бананов мус

  • Четвъртък 28/06
    • 09:00

      Супа спанак

    • 10:00

      Пуешко с прясно зеле

    • 11:00

      Десерт с ябълки

  • Петък 29/06
    • 09:00

      Супа пилешко месо

    • 09:30

      Славянски гювеч

    • 11:00

      Кисел от праскови

  • Събота 30/06
    • 09:00

      Крем супа моркови и тиква

    • 10:00

      Заешко с карфиол

    • 11:00

      Кисел от череши

Премиум меню

  • Неделя 24/06
    • 09:00

      Супа от пуешко месо с булгур

    • 09:40

      Вегетарианска лазаня

    • 11:00

      Пудинг с круши

  • Понеделник 25/06
    • 09:00

      Супа броколи с картофи

    • 10:00

      Пиле с овесени ядки и доматен сос

    • 11:00

      Пудинг с пъпеш и стафиди

  • Вторник 26/06
    • 09:00

      Заешка супа с фиде

    • 09:30

      Тиквички огретен

    • 11:00

      Мляко с грис

  • Сряда 27/06
    • 09:00

      Супа зеленчукова

    • 10:00

      Ризото с риба

    • 11:00

      Кисел от кайсии

  • Четвъртък 28/06
    • 09:00

      Унгарска супа с пиле

    • 09:30

      Лазаня с доматен сос и сирене

    • 11:00

      Крем Ванилия

  • Петък 29/06
    • 09:00

      Шарена супа

    • 10:00

      Кюфтенца по чирпански

    • 11:00

      Бисквитена торта

  • Събота 30/06
    • 09:00

      Супа пиле с елда

    • 10:00

      Карфиол с грис и сирене

    • 11:00

      Пудинг с праскови

  • Неделя 01/07
    • 09:00

      Супа “Витамина”

    • 10:00

      Славянски гювеч със свинско месо

    • 11:00

      Крем сини сливи

Меню I

  • Понеделник 25/06
    • 09:00

      Супа от патешко месо

    • 10:00

      Спанак с ориз

    • 11:00

      Торта с крем праскови

  • Вторник 26/06
    • 09:00

      Супа от коприва със сирене

    • 09:30

      Пиле с грах

    • 11:00

      Мляко с грис

  • Сряда 27/06
    • 09:00

      Телешка супа с фиде

    • 10:00

      Картофи огретен

    • 11:00

      Мляко с ориз и чия

  • Четвъртък 28/06
    • 09:00

      Доматена супа с овесени ядки

    • 10:00

      Кюфтета със сос “Бешамел”

    • 11:00

      Крем карамелизиран загар

  • Петък 29/06
    • 09:00

      Супа пуешко варено

    • 10:00

      Тиквички с ориз

    • 11:00

      Млечен десерт с шипков мармалад

  • Събота 30/06
    • 09:00

      Таратор

    • 10:00

      Скумрия филе на фурна с гарнитура

    • 11:00

      Кисел малина

Меню II

  • Понеделник 25/06
    • 09:00

      Крем супа червена леща

    • 10:00

      Телешко с картофи

    • 11:00

      Шоколадов мус

  • Вторник 26/06
    • 09:00

      Супа заешко месо

    • 09:30

      Родопска яхния

    • 11:00

      Бисквитена торта с крем горски плод

  • Сряда 27/06
    • 09:00

      Крем супа броколи

    • 10:00

      Пиле яхния

    • 11:00

      Млечен крем с кайсии

  • Четвъртък 28/06
    • 09:00

      Супа от риба по градинарски

    • 10:00

      Боб на фурна

    • 11:00

      Кисел от сини сливи

  • Петък 29/06
    • 09:00

      Млечна супа със зеленчуци

    • 09:30

      Лазаня с кайма и кашкавал

    • 11:00

      Крем Ванилия

  • Събота 30/06
    • 09:00

      Супа топчета

    • 09:30

      Зелен фасул яхния

    • 11:00

      Мляко с грис.

Вегетарианско меню

  • Понеделник 25/06
    • 09:00

      Крем супа червена леща

    • 10:00

      Спанак с ориз

    • 11:00

      Торта с крем праскови

  • Вторник 26/06
    • 09:00

      Супа от коприва със сирене

    • 09:30

      Родопска яхния

    • 11:00

      Мляко с грис

  • Сряда 27/06
    • 09:00

      Крем супа броколи

    • 10:00

      Картофи огретен

    • 11:00

      Мляко с ориз и чия

  • Четвъртък 28/06
    • 09:00

      Доматена супа с овесени ядки

    • 10:00

      Боб на фурна

    • 11:00

      Крем карамелизиран загар

  • Петък 29/06
    • 09:00

      Млечна супа със зеленчуци

    • 10:00

      Тиквички с ориз

    • 11:00

      Млечен десерт с шипков мармалад

Share This